JA, FOTOGRAF

fotograf_slub_warszawa_-402Swoją słabość do fotografii odkryłem w 2010 roku. Moim pierwszym aparatem wcale nie był aparat analogowy, te czasy mnie ominęły. Zaczęło się od fotografii produktowej w technice 3D. Potem w wolnej chwili zaczęła wciągać mnie zabawa obrazem. Kiedy doświadczyłem magii portretu, wiedziałem że nie będzie to tylko przelotna znajomość z tym typem fotografii. Objuczony sprzętem biegałem po mieście i w każdej wolnej chwili tworzyliśmy z modelkami coraz lepsze obrazy, jednocześnie sprawiając że mój warsztat był coraz doskonalszy. Ale przyszedł kryzys, który wymusił na mnie pozbycie się całego mojego sprzętu którym mógłbym dziś urządzić studio fotograficzne . Proza życia, praca…

Nie wytrzymałem długo i jak tylko stało się to możliwe kupiłem kolejny aparat. Powróciłem, i postanowiłem, że podejmę się fotografii portretowej, ale w reportażu. Fotografia ślubna jest idealna na tym polu. To dzień, który jest planowany przez dwoje ludzi przez długi okres czasu, a mimo wszystko za każdym razem zaskakuje. Emocje zmieszane ze stresem oraz szczęściem powodują mnóstwo zabawnych i niezwykłych sytuacji, które trzeba odpowiednio zachować w kadrze. To jest właśnie to. Chwytać obrazem chwile, których nie opiszesz słowami tak kompletnie jak zrobią to nasze oczy i umysł oglądając fotografię.

Jest Twoją emocją a moją wizją.

Jest sztuką.

Fotografia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografia,  Fotografia  Ślubna, Fotograf Warszawa, Fotograf Piaseczno, Fotografia Ślubna Warszawa, Fotograf Ślubny Warszawa, Plener Ślubny, Fotograf Ślub Warszawa, Fotograf na Ślub, Zdjęcia Ślubne, Sesja Ślubna, Plenerowa sesja Ślubna, Ja fotograf.
error: Content is protected !!