JA, FOTOGRAF

fotograf_slub_warszawa_-402Swoją słabość do fotografii odkryłem w 2010 roku. Moim pierwszym aparatem wcale nie był aparat analogowy, te czasy mnie ominęły. Zaczęło się od fotografii produktowej w technice 3D. Potem w wolnej chwili zaczęła wciągać mnie zabawa obrazem. Kiedy doświadczyłem magii portretu, wiedziałem że nie będzie to tylko krótka przygoda. Objuczony sprzętem biegałem po mieście i w każdej wolnej chwili tworzyliśmy z modelkami coraz lepsze obrazy, jednocześnie sprawiając że mój warsztat był coraz doskonalszy. Ale przyszedł kryzys, który wymusił na mnie pozbycie się całego mojego sprzętu którym mógłbym dziś urządzić studio fotograficzne . Proza życia, praca…

Nie wytrzymałem długo i jak tylko stało się to możliwe kupiłem kolejny aparat. Powróciłem, i postanowiłem, że podejmę się fotografii portretowej, ale w reportażu. Fotografia ślubna pochłonęła mnie bez reszty. Dziś wiem że jestem uzależniony od reportaży ślubnych i … jest mi z tym dobrze! Emocje, szczęście, światło, moment. To jest właśnie to! Chwytać obrazem chwile, których nie opiszesz słowami tak kompletnie jak zrobią to nasze oczy i umysł oglądając fotografię.

Jest Twoją emocją, a moją wizją.

Jest sztuką.

Fotografia.

 

 

 

Fotografia,  Fotografia  Ślubna, Fotograf Warszawa, Fotograf Piaseczno, Fotografia Ślubna Warszawa, Fotograf Ślubny Warszawa, Plener Ślubny, Fotograf Ślub Warszawa, Fotograf na Ślub, Zdjęcia Ślubne, Sesja Ślubna, Plenerowa sesja Ślubna, Ja fotograf.

error: Treść chroniona